BARRNEL GYM & FITNESS CLUB

BARRNEL GYM & FITNESS CLUB

Menu

Kadra

Karolina Polek

Instruktor Jumping oraz Indoor Cycling. 
Sport jest moja pasja - pasją, która mnie pochłania i którą stale rozwijam.
Specjalizuję się w Jumpingu oraz Indoor Cyclingu, które pomagają poprawić ogólną wydolność, schudnąć i wyrzeźbić sylwetkę, spalić mnóstwo kalorii, a także wzmocnić mięśnie brzucha pośladków i nóg. Tempo i poziom trudności dostosowuję do możliwości ćwiczących. Zajęcia skierowane są do każdej grupy wiekowej z uwzględnieniem fizycznych możliwości. Treningi ze mną są bezpieczne i efektywne. Gwarantuję zastrzyk pozytywnej energii :)

Ania Modzelewska

Jestem instruktorką fitness, odbyłam również szkolenie z zakresu stretchingu. Ponadto pasjonuję się sportami siłowymi, pływaniem oraz nurkowaniem. Na swoje treningi zapraszam wszystkich, a zwłaszcza osoby, którym zależy na zdrowiu i dobrym samopoczuciu.

Paweł "Pablo" Szymkowiak

Moja przygoda z kickboxingiem zaczęła się w 1993 roku na nie istniejącym już ''Stoczniowcu''. Pierwszym trenerem był Bronisław Szczypior u boku którego w 1997 roku zdobyłem III miejsce Mistrza Polski. Od 1999 roku trenował mnie Wojciech Szczerbiński, natomiast w 2005 rozpocząłem treningi w "Duet" Gdańsk, pod okiem trenerów Rafała Kałużnego i Tomasza Biernackiego (w tle na zdjęciu). W tych latach zdobyłem wiele tytułów, brałem udział w licznych startach Mistrzostw Polski Seniorów i Akademickich , pucharach Gdańska, Polski oraz Świata. Największe osiągnięcia: vc mistrz Polski 2008, 3 miejsce na pucharze świata Szeged Węgry, 2 miejsce puchar Europy 2011 (Włochy), wielokrotny brązowy medalista Mistrzostw Polski Pucharu Polski i Akademickich Mistrzostw Polski, uczestnik gali „Beast of the East”.
Najlepsi moi wychowankowie to medaliści i zdobywcy mistrzostw Polski oraz pucharu Polski i Gdańska.

Oskar Herczyk

Czynny zawodnik MMA, a jego dorobek to ponad 40 walk amatorskich w MMA. Mistrz Pomorza Time of Masters, mistrz Polski Time of Masters, vice mistrz Polski ALMMA, wielokrotny medalista mistrzostw Polski. 3 walki semi pro. Wszystkie wygrane. 5 walk zawodowych, rekord 3-2. 

Artur Krawców

Nazywam się Artur . Mam 28 lat, sztuki walk trenuje od 16 roku życia. Zacząłem od Muay Thai, gdzie zdobyłem mistrzostwo polski i brązowy medal MP. Należałem do kadry polski w Muay Thai. Z czasem zacząłem rozwijać się w BJJ.

Oleksandr Sydorenko

Czarny pas w Judo
Wielokrotny Mistrz obwodu Czerkaskiego oraz Kijowskiego(Ukraina). Mistrz międzynarodowego turnieju Judo w Estonii, mistrz judo Ukrainy, mistrz w Akademickich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw w judo, uczestnik Akademickich Mistrzostw Polski w judo. W latach 2017-2019 uczestniczył w zajęciach z Muai-Tai. Stoczył 5 amatorskich walk w MMA.

Adam Korkus

Nazywam się Adam Korkus i mam 16 lat. Od najmłodszych lat miałem doczynienia ze sportem trenując różne dyscypliny. Sportami walki interesuje się od wielu lat, a od 2 lat trenuje, jestem amatorskim zawodnikiem i chcę w przyszłości robić to zawodowo.

Maciej Kraska

Nazywam się Maciej w czerwcu skończyłem 18 lat. Moja aktualną pasją jest trening siłowy oraz kulturystyczny. Ukończyłem kurs trenera personalnego pod okiem profesjonalistów z GSA Academy i moja pasja chcem zarażać innych a także pokazać im benefity treningu.

Ania

Miłośniczka aktywności fizycznej, pasjonatka rolek i roweru ale bez końca zatracona w pole dance. Pole dance trenuje od trzech lat a od 1.5 roku również exotic. Swoją miłością do rurki i tańca zaraża innych.